Rezervē auto iepriekš

Automašīna, kur un kad tev tā nepieciešama.

Ja tev ir nepieciešama automašīna noteiktā vietā un laikā, un jau esi OX Drive klients, tad iepriekšēja auto rezervācija tev palīdzēs to īstenot.

Tev tikai jāaizpilda zemāk esošā pieteikuma formu un mēs nodrošināsim, lai norādītajā vietā un laikā tev būtu pieejama vēlamā automašīna.

Minimālā nomas maksa: maksa par 24h, atkarīga no spec. mašīnas modeļa

Kas man jāzina par pakalpojumu "Rezervē auto iepriekš"?

1. Lai varētu iepriekš rezervēt automašīnu, tev ir nepieciešams OX Drive konts. Ja vēl neesi izveidojis kontu, nesatraucies, to vari izdarī šeit.

2. Rezervācija jāveic vismaz 12 h pirms nomas sākuma laika. Aizpildi augstāk redzamo formu norādot vēlamo automašīnas modeli, konta informāciju un nomas sākuma laiku. Mēs nodrošināsim, lai automašīna tiktu nogādāta norādītajā vietā un laikā.

3. Minimālā cena par iepriekšēju automašīnas rezervāciju ir 1 dienas (24h) nomas maksa, kas tiek iekasēta uzreiz pēc brauciena uzsākšanas. Ja automašīnu vēlēsies lietot ilgāk par 1 dienu(24 h), tad cena tev tiks aprķināta pēc mūsu Cenrādī norādītajām cenām

4. Savu braucienu varēsi pabeigt aplikācijā norādītās zaļās zonas ietvaros.

5. Rezervāciju var atcelt bez maksas ne vēlāk kā 6 h pirms rezervācijas sākuma laika. Ja rezervācija tiek atcelta mazāk nekā 6 h pirms rezervācijas sākuma, tad tev būs jāapmaksā puse no minimalās nomas maksas (57 EUR). Lai atceltu savu rezervāciju, lūdzu, raksti mums uz hello@oxdrive.lv vai zvani pa tālruni +371 20045699.

6. Bezmaksas automašīnas piegāde OX Drive aplikācijā norādītajā zaļajā zonā. Ja vēlaties, lai automašīna tiktu piegādāta ārpus zaļās zonas, mēs ar tevi sazināsimies, lai vienotos par piegādes izmaksām pēc pieteikuma formas aizpildīšanas.